Tüy Bakımı

Tüy Bakımı

MÜKEMMEL SAFKAN POMERANİAN YAVRULARI VONALP GARANTİSİYLE
Pomeranian boo
BEYAZ POMERANİAN BOO YAVRULARI
Pomeranian boo
Pomeranian yavrularımız yeni sahiplerine gitmeye hazırlar
Pomeranian boo

Pomeranian uzun tüyleri sebebi ile kötü koku, tüy dökme gibi problemlerden endişe edilir. Bu benzeri sorunlar yaşamamak için tüylerinin temizliğine azami dikkat edilmesi gerekir. Tüylerinin günlük taranmaya ihtiyacı vardır. Bu taranma sonrası tüylerde kötü koku, karışıklık ve tüy dökme gibi sorunları büyük ölçüde ortadan kalkar. Yılda bir ya da iki kez tüy döken Pomeranianları günlük tarama rutinini yaptıktan sonra bu yıl boyunca hiç tüy dökmemeye kadar gidebilir.

Tüy Yapısı

Tüylerinin uzaması ve kaliteli bir tüy yapısına sahip olması için ihtiyacınız olanlar sprey, şekillendirici, kaliteli şampuan ve fırçalardır. Yavru dönemindeki Pomeranianlarda her ne kadar tüyleri henüz dik durup çok tımarlamaya ihtiyaç duymuyor gibi dursa da; genç yaşta tırmarlama işlemine alıştırılmalı ve bu işlem yavruya bir oyun gibi sunulmalıdır.

Tüy Temizliği

Yavru iken seçilecek kalitesiz bir fırça ya da şampuan yavrunun tüylerinin uzamamasına neden olabilir. Daha da kötüsü tüylerine zarar verebilir. Güzelliklerine büyük ölçüde tüylerine borçlu olan Pomeranianların tüy temizliği, tırmarlanması ve dezenfektasyonu planlı bir şekilde takip edilmelidir.

Safkan Pomeranian boo
Safkan Pomeranian boo
POMERANİAN BOO TEDDY BEAR YAVRULAR
POMERANİAN BOO TEDDY BEAR YAVRULAR
Mini Teddybear pomeranianboo
Mini Teddybear pomeranianboo

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı