Yavru Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Yavru Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Tayland Güzeli Orijinal Secereli Boo
Pomeranian boo
22000₺
Saf kan pomeranian BOO fox face
Pomeranian boo
8000₺
POMERANIAN SPITZ
Pomeranian boo
3000₺

Pomeranianların küçük bir köpek olduklarından yavruları çok daha küçük olur. Bu sebeple evde bakılırken yavru için güvenli bir ortam oluşturulmalıdır. Sehpa üzerinden köpeğin üstüne düşecek 400-500 sayfalık bir kitap ya da benzer bir yerden 400gr lık bir çerezlik bile bu küçük yavruların sakatlanmasına sebebiyet verebilir.

Evin Hazırlanması

O nedenle köpeğinize etrafı çevrili ona yetecek büyüklükte oyuncakları içinde bir alan tahsis etmek güvenliği işçin doğru bir hareket olacaktır. Köpeğinizle vakit geçirdiğiniz zamanlarda onu koruyabileceğinize inandığınız durumlarda yanınızda durma aksi halde gelişimini tamamlayan evi tanıyana kadar güvenli bir bölge hazırlanması en doğru seçenektir.

Yaşayacağı Ortamın Güvenliği

 
 
Pomeranian yavruları oldukça küçüktür, bu yüzden bir evde yaşamak için güvenli hale getirilmesi önemlidir. Köpeğiniz yavru olduğunda çok küçük oldukları için küçük bir oyun parkı edinmek köpeğinizin enerjisini harcaması için çok iyi bir seçenek.

Gereken Ekipmanlar

Günün 21 saatini uyuyarak geçiren yavrular için gürültüden tv vb. araçlardan uzak bir alan gereklidir. Köpeklerin yavruluk döneminde ihtiyaç duydukları bazı ekipmanlar vardır. İlk olarak mama ve su kapları kendilerine uygun ebatlarda plastik yerine metal ya da seramik olanları tercih edilmelidir. Yavruları koşum takımı tarzında boynundan değil vücudundan tutan tasmalar yürümeyi öğrenirken kolaylık sağlar. Kendi ebatlarında yatak, ilgisini çeken tipte oyuncaklar, yavruluk tüylerine uygun hassas tarak ilk olarak bir yavru edinirken bulundurulabilecek ekipmanlar olabilir.

 

Yeni gelen Dünya şampiyonu ???? anne-babadan pomeranian oğlumuz
Pomeranian boo
0₺
Referanslarımız ve daha fazlası için instagram hesabımızı
Pomeranian boo
0₺
Pomeranian yavrularımız yeni sahiplerine gitmeye hazırlar
Pomeranian boo
0₺

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı