Yavru Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Yavru Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Noktalar

Beyaz isteyenlere 15 Aylık Erkek
Pomeranian boo
Muhteşem kalitede olan marka tescilli pomeranian boo yavrula
Pomeranian boo
BEYAZ POMERİAN DİŞİ
Pomeranian boo

Pomeranianların küçük bir köpek olduklarından yavruları çok daha küçük olur. Bu sebeple evde bakılırken yavru için güvenli bir ortam oluşturulmalıdır. Sehpa üzerinden köpeğin üstüne düşecek 400-500 sayfalık bir kitap ya da benzer bir yerden 400gr lık bir çerezlik bile bu küçük yavruların sakatlanmasına sebebiyet verebilir.

Evin Hazırlanması

O nedenle köpeğinize etrafı çevrili ona yetecek büyüklükte oyuncakları içinde bir alan tahsis etmek güvenliği işçin doğru bir hareket olacaktır. Köpeğinizle vakit geçirdiğiniz zamanlarda onu koruyabileceğinize inandığınız durumlarda yanınızda durma aksi halde gelişimini tamamlayan evi tanıyana kadar güvenli bir bölge hazırlanması en doğru seçenektir.

Yaşayacağı Ortamın Güvenliği

 
 
Pomeranian yavruları oldukça küçüktür, bu yüzden bir evde yaşamak için güvenli hale getirilmesi önemlidir. Köpeğiniz yavru olduğunda çok küçük oldukları için küçük bir oyun parkı edinmek köpeğinizin enerjisini harcaması için çok iyi bir seçenek.

Gereken Ekipmanlar

Günün 21 saatini uyuyarak geçiren yavrular için gürültüden tv vb. araçlardan uzak bir alan gereklidir. Köpeklerin yavruluk döneminde ihtiyaç duydukları bazı ekipmanlar vardır. İlk olarak mama ve su kapları kendilerine uygun ebatlarda plastik yerine metal ya da seramik olanları tercih edilmelidir. Yavruları koşum takımı tarzında boynundan değil vücudundan tutan tasmalar yürümeyi öğrenirken kolaylık sağlar. Kendi ebatlarında yatak, ilgisini çeken tipte oyuncaklar, yavruluk tüylerine uygun hassas tarak ilk olarak bir yavru edinirken bulundurulabilecek ekipmanlar olabilir.

 

Pomeranian Boo Teddyface
Pomeranian Boo Teddyface
EN FAZLA SEÇENEK İLE ORANGE TEDDY BEAR FACE POMERANIAN BOO
EN FAZLA SEÇENEK İLE ORANGE TEDDY BEAR FACE POMERANIAN BOO
Pomeranian boo yavrular
Pomeranian boo yavrular

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı