Eğitim Kapasitesi Ne Kadardır?

Eğitim Kapasitesi Ne Kadardır?

POMERANIAN SPITZ
Pomeranian boo
3000₺
Saf kan pomeranian BOO fox face
Pomeranian boo
8000₺
Tayland Güzeli Orijinal Secereli Boo
Pomeranian boo
22000₺

Pomeranianlar oldukça zeki ve sahiplerine karşı sürekli istekli bir halde olduklarından yeni şeyler öğrenmeye açıktır. Bu özellikleri de onların eğitiminin oldukça kolay olacağını işaret ediyor. Ancak köpeğinizi eğitmeye başlamadan önce ona kimin sözünün dinlenmesi gerektiğini fark ettirmelisiniz. Aksi takdirde verdiğiniz eğitim bir nesne ya da kişi karşısında yetersiz kalabilir.

 

Küçük ve sevimli olduklarından sahipleri Pomeranianların yaptıkları sevimli hataları görmezden gelir hatta onlara sarılıp gülebilirler. Bu durum başta çok masumane görünse de ileriki yıllarda eğitim vb. durumlarda süreci zorlaştıracak davranışlardır. Özellikle Pomeranianların havlamalarına karşı daha yüksek bir sesle onları susturmaya çalışmak son derece yanlış bir davranıştır.

Pomeranianlar havladıklarında kendisinden daha yüksek bir ses duyarlarsa kendi seslerini duyduğu sesten daha yüksek frekanslı çıkarmaya çalışırlar. Pomeranianınıza öğretmeniz gereken temel komutlar; oturmak, kalmak, Bırakmak, Yatmak, Beklemek ve sizinle birlikte gelmesi gerektiği anlamına gelecek "haydi" tipinde bir komuttur.

 
Teddy Face Boo Pomeranian Yavrular
Pomeranian boo
0₺
Orjinal Pomeranian Boo Yavrularımız
Pomeranian boo
0₺
BOO YAVRULARIMIZ AKKUŞ ÜRETİM ÇİFTLİĞİNDEN
Pomeranian boo
0₺
  • Avatar

    çok güzel köpek

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı