Irkının Yüz Yapısı, Tüy Yapısı Ve Renkleri

Irkının Yüz Yapısı, Tüy Yapısı Ve Renkleri

İzmir içi elden teslim EN MİNİK DİŞİ BOO 950gram çanta boy!!
Pomeranian boo
16000₺
POMERANİAN BOO IRK SAĞLIK GARANTİLİ YAVRULAR
Pomeranian boo
6000₺
POMERANİAN BOO
Pomeranian boo
7000₺

Pomeranianların yüz yapısı iki ana grup altında incelenir. Bunlar tedy bear ve fox face dir. Fox face, tedy bear kadar basık bir buruna sahip değil adından da anlaşılacağı üzere burnu daha çıkıntılıdır. Bunun tam bir ölçünü olmasa da erişkin bir fox face Pomeranian da burun çıkıntısı yaklaşık iki parmaktır.

Tedy Bear

Tedy bear olarak bilinen ve Boo ismi ile fenomen olan Pomeranianlarda burun yüzde daha basık durur ve ölçüt burunun 1 parmak kadar dışarıda olması şeklindedir. Pomeranian cinsi gereği bir batında 3 maksimum ya da 4 yavru verir. Bu cinsin fiyatları çok yüksek olduğundan bazı üreticiler dişi spitz ve erkek Pomeranianı çiftleştirerek 10-12 yavru alırlar. Konun uzmanı değilseniz yavru iken safkan bir Pomeranianla, spitz kırmasından ayırmak zor olur.

Yüz Yapısı

Yavru Pomeranianın öne çıkan özellikleri basık burun yapısı, tüylerin içine gömük uçları ile spitz cinsi kadar sivri olamayan yuvarlak kulakları ve oldukça sık tüy yapısıdır. Spitz de tüyler çok sık değilken safkan bir Pomeranian da tüylerini açarak deriyi görmek neredeyse imkansızdır.

POMERANİAN BOO
Pomeranian boo
5000₺
Uygun fiyatlı orjinal scrli yavrular
Pomeranian boo
5000₺
SECERELİ POMERANİAN BOO AYI SURAT
Pomeranian boo
7500₺

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı