Ayrılık Anksiyetesi

Ayrılık Anksiyetesi

Elit Yavru Pomeranian Boo Ayıcık Yüz
Pomeranian boo
Rolex Oğlumuz
Pomeranian boo
Satılık Pomeranian Boo Yavrular
Pomeranian boo

Çoğu Pomeranian sahibi her zaman evde olamaz, köpeklerini de gittikleri her yere götüremeyebilirler. Bir Pomeranian’ın kendi başına bırakıldığı zaman ortaya çıkabilecek bir sorunlar, bu sorunların nasıl aşılabileceği hakkında birkaç tavsiye:

Pomeranian Evde Ne Kadar Süre Yalnız Bırakılabilir

  1. Eğer çalışıyorsanız ya da okula gidiyorsanız kısaca sizi evinizden uzaklaştıracak sorumluluklarınız varsa, 8 haftalık ve daha büyük yaştaki Pomeranianlar, 8 ila 9 saat boyunca evde yalnız kalabilir.

  2. Pomeranianınızın korunmasını sağlamak, başını herhangi bir belaya sokmasını engellemek, yemeğine ve sularına ulaşabilmesi ve üzerindeki stresi asgari düzeyde tutmak için doğru bir planlama yapıp her türlü ihtimali göz ününde bulundurmalısınız. 

Tedavisi İçin Yapılması Gerekenler

  1. Bir Pomeranianı evde 8 ila 9 saatten daha uzun bir süre yalnız bırakmanız tavsiye edilmez, çünkü zaman ilerledikçe, bir şeylerin gerçekleşmesi ihtimali artar. Su ve yiyecekler tükenebilir, köpeğiniz için belirlediğini alana Çiş ve kaka birikebilir.

  2. Eğer köpeğinizi 8 ila 9 saatten daha uzun bir süre yalnız bırakacaksanız, Pomeranian’ınızı bir aile üyesi teslim edebilir ya da yakın bir arkadaşınızı onunla kalması için ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, herhangi birini bulamazsanız geceleme için köpek otelleri düşünülebilir.

***POMERİRANİAN BOO***
***POMERİRANİAN BOO***
Secereli pomeranian boo
Secereli pomeranian boo
ORJİNAL POMERANİAN TEDDY FACE
ORJİNAL POMERANİAN TEDDY FACE

Haydi !
Bizimle bilgini paylaş / Soru sor

Yukarı